O nas

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa oferta wynajmu osuszaczy, ozonatorów, wentylatorów, nagrzewnic i innych specjalistycznych sprzętów wraz z obsługą. Oferujemy wynajem osuszaczy przemysłowych/budowlanych wraz z pełnym wyposażeniem. Do każdego sprzętu dołączony jest przedłużacz oraz wąż gumowy odprowadzający wodę do dowolnego otworu spustowego lub pojemnika na wodę.

Nasze osuszacze są w stanie odprowadzić do 100L wody na dobę!!!

Zapraszamy do zapoznania się z najszerszą w Krakowie ofertą wynajmu osuszaczy. Jesteśmy jedną z nielicznym firm w Polsce inwestującą wyłącznie w fabrycznie nowy sprzęt który posiada wszystkie wymagane przez UE certyfikaty, w tym wymagania dotyczące zużycia energii elektrycznej. Nasze usługi to nie tylko wynajem sprzętu ale również fachowa wiedza na temat efektywnego osuszania różnego rodzaju pomieszczeń. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów stale rozwijamy się dostarczając do naszych zasobów nowe maszyny, wiedzę oraz przechodząc specjalistyczne szkolenia.

Masz problem z wilgocią? Z chęcią pomożemy!

Osuszacze przemysłowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto doświadczył choć raz problemu walki z grzybami, pleśnią, opóźnieniem w pracach budowlanych, zamakaniem dokumentów czy nieprzyjemnym zapachem stęchlizny. Walczymy z każdym rodzajem wilgoci!

Gdzie można wykorzystać osuszacze przemysłowe?