Osuszanie po zalaniu!

Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem szkód po zalaniu. Do osuszania stosujemy najnowszą technologię osuszania pod posadzkowego. Podczas zalania nieruchomości woda wnika w warstwy izolacyjne. Brak osuszenia wspomnianych warstw może skutkować uszkodzeniem materiałów budowlanych, podsiąkaniu wilgoci na ściany oraz odpadanie tynku, jak również powstanie pleśni, grzybów z czasem nieprzyjemnego zapach, który będzie trudny do usunięcia. Technologia osuszania pod posadzkowego polega na wyciągnięciu wilgoci z warstw pod posadzkowych za pomocą wielofunkcyjnego urządzenia podciśnieniowego.

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważny jest czas podjęcia działań do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód wyrządzonych przez zalanie mieszkania. Na darmową ekspertyzę oraz wykonanie pomiarów nasi technicy są gotowi przyjechać do Państwa już dziś!!!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem uzyskania szczegółowych informacji jak należy przystąpić do osuszania, jakie formalności należy wykonać oraz jak przygotować dokumenty dla ubezpieczyciela celem uzyskania odszkodowania.